İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Samsung Galaxu J7 – Neon Parlak Kafatası Teması

Samsung Galaxy J7 için hazırlanmış Neon Parlak Kafatası temasıdır.

Ana ekranınızda bir şeyler eksikmiş gibi hissediyor musunuz? Telefonunuza biraz stil vermek için Neon Shiny Skull Android Tema’nı indirin. Neon Shiny Skull, 3D efektler, 3D hava durumu, uygulama simgesi paketleri ve Neon Shiny Skull Android Tema duvar kağıtları içeren bir Android mobil teması. Neon Shiny Skull Android Teması, Samsung Galaxy J7, Samsung S7 Edge, Huawei Mate 8 ve daha pek çok Android cihazında desteklenmektedir. Neon Shiny Skull Android Tema’nı 3D ev ekranı için yükleyin ve telefonunuzun serinleşmesini sağlayın!

Neon Shiny Skull Android Temasının Temel Özellikleri:

3D Temalar

Çeşitli 3 boyutlu temalar sunuyoruz, ana temalarımız 3D teknolojisi, 3D koi canlı, 3D mekanik ve 3 boyutlu atom temasını içermektedir. Ayrıca, Noel ve Cadılar Bayramı temamız gibi dinamik ve ses efektli 3 boyutlu temalar ile ilgili çeşitli festivallere sahibiz. Ayrıca Silver Glittery Noel teması 3D hava ve 3D saat işlevlerini de içeriyor.

Canlı Duvarkağıtları

Altın canlı duvar kağıdı, 3D canlı şelale duvar kağıdı, Karahindiba canlı duvar kağıdı ve çok daha fazlası dahil olmak üzere 3D canlı duvar kağıtları bol vardır. Ayrıca, canlı duvar kağıtlarını kendiniz tasarlayabilir ve özelleştirebilirsiniz; ayrıca, fazladan para kazanmak için çevrimiçi diğer kullanıcılara satabilirsiniz! Canlı duvar kağıtlarımız, telefonunuzun serinleşmesini sağlayacak birçok jest ve parçacıklara sahiptir.

App Simge paketi

Gümüş Glittery Noel duvar kağıtları ile 50’den fazla güzel uygulama simgesi, daha önce hiç yaşamadığınız görsel bir deneyim. Sistem uygulaması simgelerine ek olarak, Facebook, YouTube ve benzeri popüler uygulamalar için özel olarak hazırlanmış uygulama simgeleri de tasarladık. Mobil arayüzünüzün güzel ve eşsiz olmasına izin verin.

3D Hava Durumu

Güzel uygulama simgelerinin ve Gümüş Parlak Noel duvar kağıtlarının yanı sıra dinamik 3B Hava Durumu işlevleri de sağlıyoruz.

Lord Krishna Android temasını yüklemek için lütfen önce Başlatıcı’yı kurun.

Başlatıcımız çeşitli özellikler sunuyor:

Kilit ekranı: Sadece gizlilik koruması için değil, ana ekranınız ve kilit ekranı arasında mükemmel bir uyum sağlamak için Lord Krishna Android teması için kişiselleştirilmiş kilit ekranı desteği de içerir.

Telefon desteği: Önemsiz dosya temizleme ve 1-tap güçlendirme fonksiyonları, cihaz gecikmesini önlemenize yardımcı olur

Charge Master: Kişiselleştirilmiş Lord Krishna Android temalı temalı telefon şarj koruması

Tema Merkezi: Telefonunuza lüks bir makyaj vermek için altın elmas uygulama simgeleri ve altın duvar kağıtları ile doludur. Popüler lüks altın teması gibi birçok ücretsiz temaya sahibiz. Ayrıca, bol serin 3 boyutlu temaların yanı sıra şenlikli Cadılar Bayramı ve Noel temaları arasından seçim yapabiliyoruz!

Duvar Kağıdı Merkezi: Ayrıca Golden Rose dinamik duvar kağıdı da dahil olmak üzere birçok dinamik duvar kağıdı sağlıyoruz. Buna ek olarak, her gün güncellenen binlerce HD duvar kağıtları var.

Yapımcı: ArtChilly

Samsung Galaxy J7 Neon Parlak Kafatası Teması İndir

Bir yorum

  1. Portal Blogger Portal Blogger 11 Ocak 2017

    Neon temalar her zaman favorim olmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Uslumedya tarafından yayınlanmaktadır.