iphone5-cizgikarakterler_duvarkagitlari

Iphone 5 duvar kağıtlarına bir yenisini daha paylaşarak sizlerin bu zor günlerde sürekli kullandığımız teknoloji ve iletişim cihazında farklılık yaratarak bir nebze olsun stresten uzaklaştıran sevimli karakterlerin uçsuz bucaksız dünyalarını konu alan 9 farklı duvar kağıdını kullanmanızı umuyoruz.

Çizgiler, insanlar tarafından oluşturulduğu için bizim yapmamızda imkan olmayan eylem ve olayları onlar kolaylıkla gerçekleştirir. Hadi bugün onların dünyasına gidelim ve kendimizi bir amine karakteriymiş gibi düşünüp hayatın stresinden uzaklaşalım..

Bütün Iphone 5 Duvar Kağıtları

9 adet 640×1136 çözünürlükte kaliteli duvar kağıdını indirin.

PAYLAŞ
Önceki makaleSamsung Galaxy Note 4 Yeşil Windows Teması
Sonraki makaleIphone 5 Joker Duvar Kağıtları
Türkiye'nin en kaliteli Tema indirme sitesi. Android veya ios işlemcili cep telefonları temaları ile birlikte bilgisayarınıza en çok yakışanı seçebieceğiniz windows temaları ayrıca Wordpress , Blogger gibi kişisel blog temalarının yanında Opencart ve prestashop gibi alışveriş sitesi kuracaklarında ihtiyaçlarını karşılayacak temalarla hizmetinizdeyiz. Nokia , Blackberry , Samsung , Iphone , Sony gibi telefon markalarına ait telefon modellerine temalar

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here