dualshocktemasi_wordpress

Uzun zamandır WordPress kategorimize yeni tema eklemediğimizi fakrettik. Ve sizler için can alıcı güzellikte yeni temalar ekleyip sitelerinizin ziyaretçilerinize daha güzel görünmesini ve reklam yerleşimleri daha kaliteli yapabileceğiniz temalar eklemeyi düşündük. İşte onlardan birtanesi Sade olduğu kadar Admin panelinde tema ayarları bölümünü de barındırması tek tıkla temanın rengini istediğiniz rengi atayabileceğiniz çoğu ücretli temadan daha kaliteli bir wordpress teması.

Temanın özellikleri

Ayarlanabilir Sağ ve Sol Yan Bölüm , Kendine özgü Bileşenleri , Düzenlenebilir Fontlar ve daha fazlası..

Demo Sayfasını Ziyaret Edin

Tema Yazarı : MythemeShop

Ayrıca Sitenizde Benzer yazılar , WordPress Sayfalama eklentisi  gibi birçok eklenti kullanmanıza gerek kalmayacak. Fazladan CPU Tüketimini önleyip sitenizin hızını arttıracaktır.

Dualshock Teması

PAYLAŞ
Önceki makaleNokia C6 Kurt Teması
Sonraki makaleNokia C6 Messi ve Neymar Teması
Türkiye'nin en kaliteli Tema indirme sitesi. Android veya ios işlemcili cep telefonları temaları ile birlikte bilgisayarınıza en çok yakışanı seçebieceğiniz windows temaları ayrıca Wordpress , Blogger gibi kişisel blog temalarının yanında Opencart ve prestashop gibi alışveriş sitesi kuracaklarında ihtiyaçlarını karşılayacak temalarla hizmetinizdeyiz. Nokia , Blackberry , Samsung , Iphone , Sony gibi telefon markalarına ait telefon modellerine temalar

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.