install-blogger-template

Merhabalar Temaindir Sitesi Sakinleri. Bu yazımda Sizlere Blogger Sitelere Tema nasıl yüklenir onu anlatacağım. Birçokğunuz yeni blogger sistemine temanın nasıl yükleneceğinden habersizsinizdir. Bu yüzden Blogger yeni Arayüzüne göre basit bir anlatımla sizlerde artık sorunsuzca bloglarınızın görünümünü dğeiştireceksiniz. Temaindir sitesi olarak blogger temalarını paylaşmayada hız kesmeden devam edeceğiz. Bu Blogger tema nasıl yüklenir 2013 resimli anlatım ile sitemizden indireceğiniz blogger temalarını çok basit olarak sitenize uygulayabileceksiniz.


Resimlerin Boyutunu küçülttüm sizler dilerseniz üzerine tıklayarak resimleri büyük boyda görüntüleyebilirsiniz.

ilk olarak Bloggere girip blogumuzu seçtikten sonra ayarlara tıklıyoruz. Ayarlardan ŞAblona tıklıyoruz ve açılan sayfada sağ üst köşede Yedekle/Geri yükle butonuna basıyoruz.(2.Resim)

temaindirgentrbloggertemayukleme

Yedekle geri yükle butonuna bastıktan sonra siteden indirdiğiniz blogger temasını .Zip’ten çıkartarak içerisinde bulunan .xml tema dosyasını dosya seç’e tıklıyarak seçiyoruz(3.Resim)

temaindirgentrbloggertemayukleme2

Artık temamızı başarı ile yüklemiş olduk evet yapacağınız işlem bu kadar basit.

temaindirgentrbloggertemayukleme3

PAYLAŞ
Önceki makaleSamsung i8910 Omnia Gül Teması
Sonraki makaleSamsung i8910 Omnia Çicek Teması
Türkiye'nin en kaliteli Tema indirme sitesi. Android veya ios işlemcili cep telefonları temaları ile birlikte bilgisayarınıza en çok yakışanı seçebieceğiniz windows temaları ayrıca Wordpress , Blogger gibi kişisel blog temalarının yanında Opencart ve prestashop gibi alışveriş sitesi kuracaklarında ihtiyaçlarını karşılayacak temalarla hizmetinizdeyiz. Nokia , Blackberry , Samsung , Iphone , Sony gibi telefon markalarına ait telefon modellerine temalar

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.