newsmagazine-blogger-temasi

WordPress temaları günümüzde blogger teması olarak çevrilmektedir. Yine WordPress teması olarak kullanılan bu tema fthemes’in yaptığı bir temadır. Sitemizde aratarak bu temanın wordpress de kullanılan versiyonuna ulaşabilirsiniz. Blogger için wordpress üzerinden çevrilen bu magazin temasını blogger oyun incele sitelerinde , blogger oyun tanıtım sitelerinde , blogger teknoloji sitelerinde , blogger ürün sitelerinde , haber sitelerinde kısacası magazin temasını blogger ile uyumlu kullanabilirsiniz.

farklı kategoride bir siteniz varsa eğer ona göre tema arayışındaysanız yine sitemizin blogger temaları kategorisinden kendinize göre bir tema indirip kullanın üstelik hepsi ücretsiz.

Temayı Test Et / Tema İndir

PAYLAŞ
Önceki makaleAn Hsin Pu Tzu Teması [Windows 7&8]
Sonraki makaleArılar Teması [Windows 7&8]
Türkiye'nin en kaliteli Tema indirme sitesi. Android veya ios işlemcili cep telefonları temaları ile birlikte bilgisayarınıza en çok yakışanı seçebieceğiniz windows temaları ayrıca Wordpress , Blogger gibi kişisel blog temalarının yanında Opencart ve prestashop gibi alışveriş sitesi kuracaklarında ihtiyaçlarını karşılayacak temalarla hizmetinizdeyiz. Nokia , Blackberry , Samsung , Iphone , Sony gibi telefon markalarına ait telefon modellerine temalar

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.